Luleå

För att kontakta ansvarig för din kommun, välj i spalten till höger

Katja Lepola
Katja Lepola
Verkställande direktör, Luleå, sjukskriven
Mobil: 070-379 46 77 katja.lepola@norrlandsfonden.se
Lars-Olov Söderström
Lars-Olov Söderström
Tf verkställande direktör, Luleå
Mobil: 070-626 42 56 lars-olov.soderstrom@norrlandsfonden.se
Petter Alapää
Petter Alapää
Företagsanalytiker, Luleå
Telefon: 0920-24 42 58 Mobil: 070-668 42 58 petter.alapaa@norrlandsfonden.se
Anna Hedström
Anna Hedström
Företagsanalytiker, Luleå
Telefon: 0920-24 42 52 Mobil: 070-279 88 23 anna.hedstrom@norrlandsfonden.se
Linda Hollberg
Linda Hollberg
Ekonomichef, Luleå
Telefon: 0920-24 42 55 Mobil: 070-366 18 17 linda.hollberg@norrlandsfonden.se
Birgitta Holmström
Birgitta Holmström
Administratör, Luleå
Mobil: 070-181 66 38 birgitta.holmstrom@norrlandsfonden.se
Maria Lindberg
Maria Lindberg
Ekonom, Luleå
Telefon: 0920-24 42 57 Mobil: 070-356 32 14 maria.lindberg@norrlandsfonden.se
Kristina Lindgren
Kristina Lindgren
VD-assistent /Ekonomi/Marknad, Luleå
Telefon: 0920-24 42 65 Mobil: 070-632 42 80 kristina.lindgren@norrlandsfonden.se
Per Nilsson
Per Nilsson
Företagsanalytiker, Luleå
Telefon: 0920-24 42 68 Mobil: 070-668 42 68 per.nilsson@norrlandsfonden.se
Erik Nyström
Erik Nyström
Företagsanalytiker, Luleå
Telefon: 0920-24 42 63 Mobil: 070-572 22 53 erik.nystrom@norrlandsfonden.se
Peter Radkvist
Peter Radkvist
Kreditanalytiker, Luleå
Mobil: 072-235 09 27 peter.radkvist@norrlandsfonden.se
Elin Rahkola
Elin Rahkola
Kreditanalytiker, Luleå, föräldraledig
Mobil: 070-542 28 64 elin.rahkola@norrlandsfonden.se